Szybka wycena
Prześlij do nas plik ze wzorem by otrzymać szczegółową
wycenę.

Wysyłanie plików, proszę czekać
Odpowiedź z wyceną
wysylamy do 24h od
otrzymania pliku

Techniki Druku

Sitodruk

Sitodruk to zdecydowanie najczęściej stosowana metoda nadruku. Metoda ta polega na bezpośrednim nakładaniu farby na koszulki przez specjalnie przygotowane matryce poligraficzne zwane potocznie sitami. Przy metodzie sitodruku każdy kolor nakładany jest na koszulkę osobno, więc do każdego koloru należy przygotować oddzielną matrycę.

Tę metodę wykorzystuje się zazwyczaj przy dużych nakładach, ponieważ koszt przygotowalni rozkłada sie na dużą ilość koszulek.

Oprócz druku tradycyjnymi farbami plastozilowymi możemy także zaoferować:

  • druk farbami wodnymi
  • druk farbami puchnącymi / 3D
  • druk farbami wywabowymi

Poniżej klika naszych realizacji sitodruku:

Flex/Flock

Termotransfer to technika wgrzewania w tkaninę specjalnych folii (gładkich - flex, z meszkiem – flock). Dobre efekty uzyskuje się przy nadrukach wykonanych zarówno na materiałach naturalnych (np. bawełnianych) jak i sztucznych. Ponieważ metoda nie wymaga poligraficznego przygotowania do druku, więc świetnie się sprawdza przy małych ilościach i jest znacznie tańsza niż np. sitodruk.

Jest to idealna metoda do napisów i prostych rysunków. Flex i flock jest metodą bardzo trwałą ale mając ograniczoną gamę kolorów nie pozwala na wykonywanie skomplikowanych wzorów z przejściami tonalnymi i dużą ilością drobnych detali.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to idealne uzupełnienie flexa i flocka. W tym przypadku wzór wykonywany jest ploterem drukującym na specjalnej folii a następnie wycinany po obrysie i wgrzewany w materiał. Metoda ta znakomicie sprawdza się gdy potrzebny jest pełno kolorowy nadruk w niskim nakładzie.

DANE FIRMY

Koszulka.pl M. M. Makówka i M. Makówka s.c.

ul. Czyrna 1213

43-385 Jasienica

NIP: 5472071116

NR KONTA BANKOWEGO

BANK ING:

98 1050 1070 1000 0092 1204 4698

DANE KONTAKTOWE:

Telefon:

+48 515 717 330

E-mail:

biuro@koszulka.pl

GODZINY OTWARCIA:

Od poniedizałku do piątku

9:00 - 16:00

Wszystkie firmy
pragnące rozpocząć
z nami współpracę,
zapraszamy
do kontaktu z nami.
Copyright © Koszulka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone Grafika: Marek Wolnik, Wykonanie (HTML, CSS, JS, PHP, AS): Krzysztof Kowalik Ageno