Biżuteria dla facetów – jakim sposobem ją kupić?

Handmade, innymi słowy sztuka wyrabiania biżuterii ręcznie. Z jakiego powodu od pewnego czasu tak słynna jest biżuteria wykonywana samemu? W szczególe jest oryginalna. Biżuteria kupowana w sklepach czasami ma ten defekt, że możemy spotkać osobę, która ma coś identycznego jak my oraz przeżyć nieprzyjemne zaskoczenie, jeśli uwielbiamy być oryginalni. Biżuteria wyrabiana samemu nie zawsze musi być robiona ze sznureczków, paciorków lub koralików. Twórcy, najczęściej są to młode osoby, doszli już do takiej wprawy, iż przetapiają miedź, złoto czy srebro tworzą swoje kształty.

Zwłaszcza upodobali sobie wytwarzanie broszek, z przyjemnością robię również kolczyki. Nie zawsze nauczyli się tego sami. Rosnąca popularność tego rodzaju biżuterii wprawiła w ruch organizowanie wszystkich warsztatów w tej dyscyplinie. Do tego w paru miastach w Polsce dwa razy do roku jest organizowany szczególny targ biżuterii Handmade, w jakim miejscu twórcy kupić są w stanie także składniki i części niezbędne do prowadzenie własnej aktywności.

Stale bardzo dobrze się sprzedaje. Wbrew pretekstom ceny są bardzo przystępne. To ciekawa opcja także dla mężczyzn – bransoletka męska. Biżuteria utrzymywana w stylu vintage nie każdemu ma obowiązek przypaść do gustu. Kierowana do specyficznego grona odbiorców, jacy nie boją się eksperymentować z modą. Naszyjniki, pierścionki, bransoletki, zegarki. Szczególnie zegarki na cienkim pasku, z małą tarczą, delikatne, lecz noszone tak, żeby nie niknęły wśród pozostałej biżuterii na nadgarstkach. Na czym bazuje fenomen ozdób w stylu vintage? Przywodzą na myśl biżuterie odziedziczoną po babci.

W szeregu przypadków nie wypada wybierać się po nią do sklepów, wyłącznie poszukać wśród rodzinnych pamiątek na strychu czy też w zakamarkach. W jaki sposób w najwyższym stopniu na miejscy w tym stylu są wszystkie koronki, kokardki, złota biżuteria specjalnie, optycznie „postarzana”. Długie naszyjniki zakończone minimalnym portrecikiem lub ewentualnie kamieniem. Ponadto wszystkie dopuszczalne motywy kwiatowe. Precjoza vintage nie musi pasować do reszty stroju. Ma być na pierwszym miejscu i znamiennie się wyróżniać nadając niepowtarzalnego wyglądu oraz oryginalności.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Możesz także polubić