Co posiada w standardzie wózek reanimacyjny? Jaki rodzaj wózka wybrać?

Planujesz w najbliższym zakup wózka reanimacyjnego? Nie wiesz jeszcze który model wózka reanimacyjnego wybrać? Myślisz jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy zakupie wózka reanimacyjnego? Możemy wam zaoferować naszą pomoc. Firma euro-medical posiada w swojej szerokiej ofercie cenowej sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej wiele rodzajów wózków do reanimacji. Jeżeli chciałbyś poznać cenę wózków do reanimacji z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Sprzedawcy przygotują dla ciebie wycenę wózka do reanimacji w podstawowej wersji z wyposażeniem podstawowym. Jeśli szukasz opcji tego produktu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie podstawowe wózka reanimacyjnego.

Znaczna większość wózków reanimacyjnych dostarczanych do placówek medycznych składa się z dwóchpodstawowych elementów. Pierwszy z wymienionych to szafka wózka. W tej sferze klient może określić ilość szuflad jaką oczekuje. Większość pracujących wózków na terenie oddziałów szpitalnych posiada cztery, pięć czy sześć szuflad. To w zupełności wystarcza do magazynowania elementów potrzebnych do reanimacji. Podstawowe wózki do reanimacji oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków mają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – często z możliwością regulowania wysokości, obrotowąpółkę na defibrylator, płytę do reanimacji inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki do reanimacji zawierają również kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Oprócz tego z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Czasem wózek posiada na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie podstawowe wózka do reanimacji powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wyposażenia wózka osób nieproszonych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz czy inne rozwiązania na przykładzamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz pełną ofertę wózków reanimacyjnych: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada rozległą ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie znajduje się sprzęt na każdy oddział. Dostawca może zając się całkowitym wyposażeniem sal szpitalnych ale i całych placówek medycznych. Decyzja zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To klient decyduje o wyborze odpowiednich produktów z oferty cenowej Euro-medical. Podczas nawiązywania nowych współprac z klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Po wysłuchaniu klienta prowadzimy z nim dialog aby zaoferować opcje dodatkowe każdego produktu aby jeszcze bardziej spełniał potrzebę klienta. Następnym krokiem jest opracowanie oferty. Po przygotowaniu oferty wysyłamy ją e-mailem albo przetargowej czekamy na ruch klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić