Jakie plusy mają tak chętnie używane kurtyny PCV

W najróżniejszych halach produkcyjnych czy magazynowych, ale też i wielu budynkach firmowych często są stosowane rozmaite bramy czy drzwi. Są one montowane one zarówno pomiędzy pomieszczeniami w środku, jak też i na zewnątrz. Jeżeli z takich miejsc korzystać się będzie wyłącznie od czasu do czasu, to wtedy można je będzie spokojnie zamykać. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, gdy będą przez nie często przechodzić pracujące osoby lub jeździć jakieś pojazdy, na przykład wózki widłowe.

W takich przypadkach każdorazowe otwieranie będzie nie tylko mało wygodne, lecz również i zabierające dużą ilość czasu. Z kolei nie w każdym przypadku można zostawić drzwi otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Między miejscami po obu stronach mogą się bowiem pojawić duże różnice w temperaturach, jak również zapylenie, kurz czy trudne atmosferyczne warunki. W tego typu przypadkach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, które z powodzeniem stosowane jest od wielu lat w dużej ilości firm.

Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Dzięki temu, że paski foliowe mają dość dużą grubość i po zawieszeniu zachodzą na siebie, to oddzielają bardzo skutecznie różne pomieszczenia. Lecz równocześnie naprawdę prosto da się przez nie przejść czy przejechać, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnych kształtów. całkowita szerokość tego typu pasków wynosić może od kilku do kilkunastu centymetrów, a dostępne są one zarówno przezroczyste, cieszące się największą popularnością, jak również w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić