Jakim sposobem odkryć świetny kemping?

Mówiąc o wczasach, z trudem przedstawić sobie inne miejsce, niż Chorwacja. Oszałamiające wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, inaczej wioska, która dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o blisko osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, należałoby nadmienić, iż na tle innych ten wyróżnia się długą plażą oraz fantastycznym widokiem na morze. Turyści są w stanie korzystać z zespołu basenów, jaki pozostał oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach i jacuzzi. Z kolei dzieci – ubóstwiają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane przede wszystkim z myślą o najmłodszych wczasowiczach.

Równie wielką renomą radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który bezsprzecznie wzbudza wiele emocji pośród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bowiem wiele wrażeń. Naturalnie w tym położeniu znajduje się wiele kortów tenisowych, jakie są identycznie legendarne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, atrakcyjna pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, bo naturalnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag oraz Poerc.

Miejsce to cieszy się obecnością nadzwyczaj czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli chcesz wynająć przyczepę, przekonaj się centrum kempingowe. To właśnie ona od dawien dawna przyciąga turystów nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna proponuje wczasowiczom wiele różnych basenów. Są one przeznaczone zarówno dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi czy też słonymi, w zależności od zamiłowań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą można się pobawić w dyskotece. Z racji różnorodnych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą renomą wśród wędrowców z wielu krajów, w przeróżnym wieku. Doskonały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a także nienaganny sposób na szaleństwa z paczką bliskich.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić