Kurowanie chorób światłem – czy warto się na to zdecydować?

Istnieje dużo schorzeń. Im jesteśmy starsi, tym częściej chorujemy, znacznie więcej schorzeń nas dopada. Co poniektóre są niesłychanie trudne do wyleczenia. Korzystamy w takim razie ze wszystkich sposobów, z wszystkich dostępnych metod leczenia byle tylko ulżyć sobie w cierpieniu. Każdy schorzenie połączone jest bo z bólem. Dosyć nowiutką oraz niezbyt jeszcze popularną metodą leczenia jest światłolecznictwo. To nic innego, jak właśnie leczenie światłem. Jest to karkołomna metoda leczenia lecz jeśli nauczymy się ją wykorzystywać możemy leczyć się nią sami.

Wszystko jednakże musimy robić zgodnie ze wskazówkami lekarza. Światłolecznictwo to sposób leczenia, która przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych. W Europie stawia ona dopiero pierwsze działania, znana i stosowana jest bowiem od niedawna. Niemniej jednak światłolecznictwo daje w istocie wielkie wyniki w leczeniu. Jeżeli mamy możliwość zastosowania tej metody należałoby to zrobić. Nie możemy niemniej jednak przesadzać. To lekarz zdecyduje, jak leczenie może wyglądać, z jaką częstotliwością powinno być wykonywane.

Jeśli gra toczy się o oczy, to wybitnie atrakcyjne jest na przykład oddychanie funkcjonalne – warto zaintrygować się tematem i zaznajomić się z możliwościami oraz efektami. Światłoterapię można stosować na większość znanych nam schorzeń – nawet na depresję czy alkoholizm. Jednak o tym, czy taka terapia jest potrzeba zdecyduje nasz lekarz – i z reguły nie jest to lekarz internista lecz lekarz zajmujący się naturalnie leczeniem światłem. A takich lekarzy jest coraz więcej. Coraz to bardziej również znają się na kuracji światłem.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Możesz także polubić