Kurtyny paskowe od zakładu Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner to przezroczyste przegrody ochraniające otoczenie stanowiska spawalniczego przed niekorzystnym wpływem promieniowania podczerwonego a także UV, jakie jest wywołane przez łuk spawalniczy. Spora minimalizacja światła odbitego podwyższy bezpieczeństwo spawacza oraz podwyższa komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze chronią także przed promieniowaniem świetlnym takie osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a znajdują się w pobliżu stanowiska spawalniczego. Proponowane przez wytwórcę zasłony spawalnicze posiadają dwie krawędzie wzmacniane na górnej oraz dolnej części zasłony. Są one podwójnie złożone oraz złączone cieplnie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmocnione otwory, jakie służą do zawieszenia zasłon na hakach stalowych. Klienci mają możliwość dobierać produkty z asortymentu bądź mogą zdecydować się na zasłony wykonane na prywatne zamówienie.

Wyroby te spełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Ten typ folii spawalniczej jest na stale oznakowany. Nie można takiego znacznika usunąć lub zmienić. Oznakowanie złożone jest z numeru normy, nazwy wytwórcy, dystrybutora lub importera oraz daty produkcji. W taki sposób oznakowana kotara spawalnicza posiada gwarancję użyteczności w trakcie spawania. Na stronie producenta można znaleźć użyteczne wskazówki dotyczące montażu i sposobu zastosowania zasłon spawalniczych. Dlatego dobrze jest się z tym zaznajomić.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić