Nowoczesne zabiegi Icoone Laser umożliwiające sprawne pozbycie się cellulitu

Rzetelna depilacja laserowa wykonana w klinice urody Mona Lisa pozwala na szybkie i bezbolesne pozbycie się niepotrzebnego owłosienia. Jest to możliwe, ponieważ do zabiegu wykorzystany jest nowoczesny laser Light Sheer Desire. Taki typ diodowy jest maksymalnie bezpieczny dla tkanki skórnej. Gwarantuje szybką likwidację zbędnego owłosienia, jak i utrzymanie gładszej skóry bez włosków. Z uwagi na to, że siła lasera jest wysoka, to depilacja laserowa Poznań jest bardzo efektywna.

Precyzyjność depilacji jest rezultatem tego, że okres trwania impulsu jest długi. Wydepilowana powierzchnia skóry jest bezzwłocznie schładzana, na co ma wpływ specjalnie zastosowany system ochładzania ChillTip. Z kolei, za prędkie wykonanie zabiegu odpowiada opatentowany system podciśnienia HIT. Zabiegi wykonuje wykwalifikowany team, wobec czego klientki oraz pacjenci, którzy z nich skorzystają nie mają podstaw do przejmowania się, iż cokolwiek mogłoby zostać zrobione źle. Na witrynie kliniki podany jest kosztorys.

Depilacji laserowej mogą zostać poddawane te elementy ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, bądź kończyny dolne. Światło lasera jest podczas zabiegu częściowo pochłaniane przez struktury mieszków włosowych, jakie zawierają grupę pigmentów. Zmiana tego światła w ciepło doprowadza do zniszczenia części włosów biorących odpowiedzialność za ich rośnięcie. To natomiast niszczy mieszki włosów i może doprowadzić do trwałej utraty owłosienia. Przed depilacją klienci poinformowani są o zaleceniach oraz przeciwwskazaniach.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić