Piesek musi posiadać lidera – szkolenie psów

Nie powinieneś przenigdy uderzyć czworonoga z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego uczynić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego niż to, że pies ma prawo się ciebie bać oraz posłuszeństwo rodzi się wtenczas nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, lecz to jest zupełnie przeciwne w rezultatach dla skutecznego szkolenia psów każdego typu.

Aby efektywnie szkolić pieska musisz przyuczyć się zrozumieć, W jaki sposób pies myśli – podstawowe posłuszeństwo kurs. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne. Taka jest ich natura. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w którym każdy dostaje głos. Z punktu widzenia czworonoga, jest to absolutnie konieczne mieć lidera.

Taki lider podejmuje decyzje i utrzymuje bezpiecznych warunkach innych. Jest to coś co trzeba zrobić, żeby zrozumieć, Chyba że jesteś psem alfa albo twój pies będzie alfa – lider, w owym czasie inaczej się to będzie rozkładać. On może wtedy warczeć i warczeć, bo jak inaczej mógłby przedstawić innym, iż jest on odpowiedzialny za przywództwo w stadzie?

W takim razie w głównej mierze trzeba wiedzieć, że on pragnie naświetlić swoją pozycję, niemniej jednak to ty masz być jego liderem – okaż mu to, ale nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, jaki zrozumie pies. Gdy pies jest niegrzeczny po prostu zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam oraz stój nad nim, mówiąc nie. Mocno trzymaj oraz mocnym głosem mów nie. Jedyną kwestią, która się liczy, to jest ton głosu- musi być zdecydowany. Następną rzeczą do zrobienia jest przedstawić mu, co jest prawidłowe i jakie zachowanie jest profesjonalne. Kiedy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to odpowiedni pomysł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić