Reklama w sieci i połączone z nią usługi

Jedna z najpopularniejszych reklam, jaka jest w formie, którą jest marketing internetowy to Baner, inaczej jedna z najstarszych form, lecz dalej skuteczna oraz często stosowana w sieci. Najczęściej ten rodzaj reklamy jest umieszczany na domenie czy również domenie internetowej WWW, zaś, kiedy prawdopodobny buszujący po internecie użytkownik kliknie w banek zostaje skierowany do strony, jaka jest reklamowana przez Baner.

Teraz objętość banera nie może przekroczyć 15kB. Innym elementem reklamy, jakim wyróżnia się marketing internetowy jest Box śródtekstowy, innymi słowy inaczej Baner graficzny, jaki umieszczany jest na wewnętrznej stronie, w postaci wyśrodkowanej – przetestuj strony www poznań.

Zazwyczaj wewnątrz reklamy graficznej znajduje się tekst, a jego cechą charakterystyczną jest gigantyczna powierzchnia. Marketing internetowy posiada także buton, czyli niewielką reklamę graficzną, która znajduje się w witrynach tematycznych, oraz jest ona dzisiaj zwykle wyprzedawana formą reklamy internetowej. Ta forma jest cały czas przedstawiana na witrynie, dzięki czemu więcej osób może ją ujrzeć.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić