Typy klimatyzatorów montowanych przez ekspertów z zakładu AKLIM

Rodzaje klimatyzatorów montowanych przez pracowników z firmy AKLIM to: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory podsufitowe, klimatyzatory kasetonowe, jak i klimatyzatory kanałowe. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj zdecydują się kupujący, mają gwarancję, że chłodnictwo sklepowe lublin zrobione przez monterów, jacy będą znać się na tym doskonale. Klimatyzatory ścienne typu SPLIT złożone są z dwóch oddzielnych jednostek, a więc jednostki wewnętrznej a także agregatu.

Część wewnętrzna zamontowana jest w klimatyzowanych pokojach. Takie urządzenie doskonale sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach, czyli w domach, mieszkaniach i w niedużych biurach. Klimatyzatory SPLIT mogą występować w wersji chłodząco/grzewczej. Klimatyzatory podsufitowe mają podobny sposób zakładania, lecz mogą być zlokalizowane poziomo pod sufitem.

Ten typ wprowadza do pomieszczenia świeższe powietrze, rozprowadzane tuż pod powierzchnią sufitu. Ten montaż klimatyzacji Lublin zaliczany jest też do mało inwazyjnych. Klimatyzatory kasetonowe montowane są w sufitach podwieszanych. Dlatego wymagają przestrzeni między sufitem a stropem. Zwykle ma ona od 40 do 50 cm. Taki rodzaj sprawdza się w większych sklepach, restauracjach albo salach w jakich przeprowadzane są konferencje. Czterokierunkowy nawiew powietrza powoduje, że jego dostarczanie jest równomierne, a nawiew wywoła komfort i sprawia przyjemność osobom znajdującym się w konkretnych pokojach.

Klimatyzatory kanałowe sprawdzają się w budynkach, w jakich można znaleźć dużo pokoi. Są to: biurowce, restauracje bądź hotele. Jest to typ urządzeń produktywnych, rozprowadzających powietrze kanałami zabudowanymi do kilku pomieszczeń. Jednostka centralna montowana jest poza pomieszczeniami schłodzonymi, a schłodzone powietrze doprowadzone jest kanałami o średnicy wynoszącej około 150 mm. Atutem takich klimatyzatorów jest to, że mogą być schowane w niewidocznym miejscu.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić