W jaki sposób naświetlić piękno makijażem?

Okazuje się, iż wbrew w ogólności dominującym stereotypom wiele kobiet nie stosuje makijażu na co dzień. Uważają, iż jest to bezprzedmiotowy wydatek, ponieważ niedrogie kosmetyki są niezwykle nietrwałe, a kosztowne nie zawsze zapewniają poprawniejszą jakość. Inne przedstawicielki płci pięknej stwierdzają, że wykorzystywany przez nie okazjonalny makijaż nie poprawia pod żadnym pozorem wyglądu, a wykonanie go zabiera natomiast dużo cennego czasu. Wszystkie te panie popełniają podstawowy błąd: nie stosują właściwych preparatów do makijażu. W jakim miejscu tkwi tajemnica?

Najistotniejsza jest dobra baza pod makijaż. Dzięki temu kosmetykowi wygładzimy cerę, zatuszujemy niedoskonałości i ograniczymy bezpośredni dopływ kurzu i innych zanieczyszczeń z powietrza do skóry twarzy. Cykliczne używanie bazy tego typu poprawi kondycję cery. Z w pewnych sytuacjach nakładanie jej na twarz stanie się rytuałem tak samo oczywistym jak poranne mycie zębów. Dopiero po nałożeniu bazy jesteśmy w stanie próbować nakładania innych kosmetyków, jakie stanowią dopełnienie imponującego make-up’u. Makijaż oczu stanowi dla dam nie lada wyzwanie.

Każda fantazjuje o tym, żeby jej spojrzenie przyciągało, lecz tylko ze względu na po mistrzowsku podkreślone wartości, a nie z powodu rozmazanego tuszu czy rolującego się cienia do powiek. Żeby tak było, można pokusić się o makijaż permanentny – makijaż permanentny bielsko. Na szczęście w współczesnych czasach nie musi to już być problemem. Jeżeli chodzi o kwestię tuszu do rzęs, który zostawia nieestetyczne ślady tuż pod dolną linią rzęs, to znakomicie sprawę rozwiązują sztuczne rzęsy. Najprawidłowiej wybrać te przyklejane metodą 1:1. Będzie to zabieg dosyć kosztowny, jednakowoż rezultat utrzymuje się długo. Temat cieni do powiek także można zamknąć w jednym słowie: baza.

Baza pod makijaż oczu to doborowa sprawa, dzięki jakiej nawet tani cień do powiek utrzymuje się długo, nie roluje się ani nie spływa. Wystarczy nałożyć cieniutką warstwę bazy tuż przed nałożeniem cieni lub kredki (w zależności od preferencji) i już można się cieszyć trwałym śliczny makijażem oczu. Na wszystko więc jest rada oraz nie wypada bez jakichkolwiek zahamowań korzystać z usług wizażystki, by wyglądać przez cały dzień estetycznie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić