Zakład kamieniarski GRANMAL: wyspecjalizowane projektowanie płyt nagrobkowych

Duży wybór nagrobków tradycyjnych i nowocześnie zaprojektowanych to jeden z znaczących elementów rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Zwłaszcza natomiast zakład taki realizuje zamówienia odnoszące się do pomników na zamówienie, wykonywanych według zleceń indywidualnych. W efekcie najbliżsi mają możliwość upamiętniać osoby zmarłe dokładnie w ten sposób, jak sobie zakładają. Naturalnie, firma udostępni także katalog odnoszący się do nagrobki kielce, z kolei zamawiający mogą zdecydować, czy będzie interesować ich zrobienie zlecenia spersonalizowanego.

Nagrobki cmentarne z granitu oraz z marmuru udostępnione są w dużej gamie kolorystycznej, a kamień na ich zrobienie sprowadzony jest z wielu zakątków świata. W dodatku można także liczyć na spory wybór elementów ozdobnych: krzyży, tablic, napisów a także wzorów z kamienia. Sam producent nagrobków kielce proponuje doradztwo w obrębie doboru odpowiedniego wzoru nagrobka, materiałów a także sposobu wykończenia.

Co więcej, już po zrealizowaniu zamówienia klienci uzyskają informacje w temacie tego, w jaki sposób dbać o płytę nagrobną. Pomniki wykonane przez GRANMAL wyróżnia oryginalne zdobnictwo, poczucie estetyki oraz spora dbałość o zachowanie detali. Dlatego na ich realizację zdecydowani są klienci nie tylko z Kielc, lecz również z innych miast. Imponująca propozycja sprzedażowa firmy obejmuje: nagrobki w wersji nowoczesnej, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne oraz rzeźby.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić