Zaliczany do nietypowych transport urządzeń dowolnego rodzaju jako wybrana z wiodących usług w zakładzie POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Holowanie aut to wiodąca ze standardowych usług, oferowana przez warsztat POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI. Gwarantujący bezpieczeństwo oraz pewny przewóz samochodów odbywa się w licznych sytuacjach, o ile tylko właściciel określonego pojazdu będzie potrzebować wsparcia, kiedy auto będzie miało awarię bądź podczas gdy będzie miała miejsce stłuczka komunikacyjna.

Propozycja usług w każdej sytuacji dopasowana jest do oczekiwań zleceniodawcy, a także w konkretnych okolicznościach. Asortyment, którym dysponują eksperci z pomoc drogowa 24h Lublin sprawdza się w przeróżnych sytuacjach. Umożliwione jest także korzystanie z bezgotówkowego odholowania pojazdu uszkodzonego, gdy to transport tego typu opłacony jest przez polisę odpowiedzialności cywilnej osoby która doprowadziła do kolizji. Eksperci z POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI poinformują pokrzywdzonego o tym, jakie uprawnienia mu przysługują, jak i będą zajmować się w imieniu zleceniodawcę ustaleniami z ubezpieczycielem.

W rezultacie etap usuwania szkody przebiega bez stresu. Właściciel pojazdu bezzwłocznie otrzyma stosowną pomoc, a pojazd zostanie dostarczony, na przykład na miejsce postojowe dla pojazdów po wypadkach albo do wytypowanego warsztatu. Każdorazowo uczestnicy ruchu drogowego, którzy będą znajdować się w skomplikowanej sytuacji na trasie mogą bezzwłocznie dowiedzieć się, co stało się z ich autem i na tej przesłance zaplanować następne działania. Kiedy wyjdzie na jaw, że umożliwione jest kierowanie pojazdem, to nie muszą martwić się przejazdem do warsztatu samochodowego.

+Reklama+

 

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić